WIELKA WYPRZEDAŻ

Czyścimy magazyn – wyprzedaż dostępna do wyczerpania zapasów!

komputery nurkowe Scubapro
GARMIN Descent MK1 - komputer nurkowy
komputery nurkowe Shearwater
komputery nurkowe Mares
komputery nurkowe Suunto
MARES GENIUS

MARES GENIUS

To aktualnie jeden z najbardziej zaawansowanych komputerów nurkowych na świecie. Zapewniający wspaniałe doświadczenia zarówno przy nurkowaniu rekreacyjnym jak i technicznym. Przystosowany do Nitroxu i Trimixu. Możliwość użycia aż do 5 gazów. Pamięć logbooka to aż 1000 godzin nurkowania. Czytelny, kolorowy wyświetlacz o bardzo dużej rozdzielczości. Bezprzewodowe przesyłanie danych o ciśnieniu w butlach przy użyciu dodatkowego TRANSMITERA. Do 40 godzin nurkowych na jednym ładowaniu!

NAJNIŻSZA CENA w POLSCE:

3.350 2.690

KOMPUTERY NURKOWE - ZAWSZE DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA
DOSTAWA!

GWARANCJA: 24 miesiące!

Prześlij dalej:
EAN: 0792460379443 SKU: 792460379443 Kategorie: ,

MARES GENIUS

OPIS I FUNKCJE KOMPUTERA NURKOWEGO
MARES GENIUS

Podręcznik użytkownika (PDF)

Ściągnij pełen podręcznik użytkownika komputera nurkowego MARES GENIUS

3 TRYBY PRACY

  • TRYB REKREACYJNY zawiera cztery predefiniowane ustawienia do nurkowań rekreacyjnych od R0 do R3.
  • TRYB TECHNICZNY umożliwia wybór spośród czterech predefiniowanych ustawień do nurkowań technicznych od T0 do T3.
  • TRYB INDYWIDUALNY umożliwiający indywidualne ustawienia parametrów nurkowań.

ALGORYTM

Mózgiem komputera nurkowego MARES GENIUS jest algorytm ZH-L16C. Najbardziej popularny algorytm wśród entuzjastów nurkowań technicznych, teraz dostępny również dla nurkowań rekreacyjnych.

MARES GENIUS KOMPUTER NURKOWY
komputer techniczny mares genius

ADAPTACJA OBLICZEŃ KOMPUTERA

Nowatorska funkcja pozwalająca na dostosowanie obliczeń komputera do zmieniających się warunków, takich jak:

FIZJOLOGIA NURKA
Biorąc pod uwagę własną kondycję fizyczną oraz osobiste doświadczenie reakcji organizmu podczas i po nurkowaniu, możesz wybrać jeden z czterech poziomów konserwatyzmu (0-Niski-Średni-Wysoki).

WARUNKI NURKOWE
Te ustawienia umożliwiają wprowadzenie danych o stanie akwenu nurkowego. Może to być np. obecność prądów. Możliwe jest zatem ustawienie poziomu intensywności tego czynnika (0-Niski-Średni-Wysoki) i jego zmiana nawet w trakcie nurkowania w sytuacji gdy warunki uległy zmianie. Ustawienia te automatycznie się resetują o północy.

SAMOPOCZUCIE NURKA
Ustaw poziom swego samopoczucia w danym dniu dzięki tzw. funkcji “Me Today“. Dzięki niej możesz zwiększyć lub zmniejszyć poziom konserwatyzmu Twego komputera nurkowego w zależności od twoich fizycznych i fizjologicznych warunków tego dnia, takich jak brak snu, uczucie odwodnienia lub inne problemy, które wpływają na Twoją krótkotrwałą fizjologię. Ustawienie „Me Today” również resetuje się automatycznie o północy.

WYŚWIETLACZ

Komputer MARES GENIUS posiada wysokiej rozdzielczości, kolorowy wyświetlacz zapewniający łatwy i szybki odczyt wyświetlanych danych.

W zależności od wyboru użytkownika zawartość powietrza w butli może być wyświetlana na komputerze nurkowym numerycznie lub graficznie, wykorzystując również zmieniające się kolory w zależności od poziomu zużyci gazu.

WIELOGAZOWY

Możliwość ustawienia maksymalnie 5 gazów w tym Nitrox i Trimix. Przy opcji zastosowania transmiterów nurkowych (zobacz transmiter) możliwe jest wyświetlanie na komputerze stopnia zużycia gazów aż w 5 butlach jednocześnie.

 KOMPUTER NURKOWY MARES GENIUS
Mares Genius - LED Transmiter

BEZPRZEWODOWY TRANSMITER LED

Dzięki bezprzewodowemu transmiterowi połączonemu z portem wysokiego ciśnienia w I stopniu automatu oddechowego możliwe jest przesyłanie informacji o stanie zużycia gazu w butli bezpośrednio do komputera nurkowego. Każdy transmiter posiada diody LED sygnalizujące dodatkowo poziom zużycia gazu przy użyciu kolorowych świateł. Światło zielone do 100 bar, żółte poniżej 100 bar i czerwone migające z większa częstotliwością dla ciśnienia w butli poniżej 50 bar.

UWAGA! Transmiter nie jest dołączony do tego komputera. Można go zakupić oddzielnie: zobacz MARES LED TRANSMITER lub w taniej w zestawie z komputerem MARES GENIUS: zobacz zestaw MARES GENIUS + TRANSMITER.

Prezentacja wideo Komputera Nurkowego
Mares Genius

OPINIE O PRODUKCIE:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “MARES GENIUS”